Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej (bez uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego) z zachowaniem reżimu sanitarnego:

bezpieczny powrot do szkoly uczniowie

• Do szkoły może przyjść wyłącznie uczeń zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych (gorączka, kaszel, nudności lub ogólne osłabienie fizyczne) oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.
  • Na terenie szkoły obowiązują ogólne zasady bezpieczeństwa epidemiologicznego: obowiązek zakrywania ust i nosa(maseczką, przyłbicą), ochrona podczas kaszlu i kichania, unikanie dotykania okolic oczu, nosa i ust. Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły, z wyjątkiem sal lekcyjnych.
  • Po wejściu do budynku szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk.
  • Uczniowie zachowują dystans (co najmniej 1 metr).